Акція - Абонплата 8 грн/місяць

Влітку 2012 наша компанія почала акцію для зменшення абонплати для приватних осіб. Фактично, абонплата в 8 грн/місяць є символічною, тому багато клієнтів називають цей тариф Без абонплати. В той же час, корпоративні клієнти не залишилися без уваги і додаткових знижок і бонусів.

Практично без абонплати!

Влітку 2012 року компанія Інтеллі представила акцію: абонплата 8 грн/місяць для підключення до нашого сервера при купівлі автомобільного GPS трекера. Якщо перерахувати на рік, це виходить 96 грн/рік, за три роки - менше 300 грн Що це означає? Що системою супутникового моніторингу можна користуватися практично безкоштовно, враховуючи вартість пристрою.

Для кого ця акція з абонплатою 8 грн/місяць?

Ця акція націлена на залучення приватних осіб, у яких є свій автомобіль або автомобіль дружини, дитини, інше. Акційні умови діють при підключенні 1 автомобіля в 1 обліковий запис. У усіх інших випадку - діють стандартні тарифи компанії.

Варто згадати, що 8 грн/місяць - це доступ до сервера, техпідтримки і додаткових послуг. У пристрій необхідно вставити SIM-картку, як у звичайний мобільний телефон. Власник автомобільного трекера може вибрати свою СІМ-карточку або нашу, враховуючи власні інтереси і переваги.