GPS мониторинг транспорта ООО Интелли

При здійсненні великої купівлі (у нашому випадку це система GPS моніторингу) важливим чинником на користь тієї або іншої моделі є реальний досвід використання. Проте не варто покладатися тільки на відгуки з форумів або поради знайомих. Набагато правильніше приймати рішення на підставі особистого досвіду безкоштовного тестування. Тим більше що компанія "Інтеллі" зараз надає своїм клієнтам таку можливість - для того, щоб кожен зміг переконатися в якості послуг, що надаються компанією.

При здійсненні великої купівлі (у нашому випадку це система GPS моніторингу) важливим чинником на користь тієї або іншої моделі являється реальний досвід використання. Проте не варто покладатися тільки на відгуки з форумів або поради знайомих. Набагато правильніше приймати рішення на підставі особистого досвіду безкоштовного тестування. Тим більше що компанія "Інтеллі" зараз надає своїм клієнтам таку можливість - для того, щоб кожен смог переконатися в якості послуг, що надаються компанією.

Пропонуємо вашій увазі нову акцію від компанії "Інтеллі" - 16 днів безкоштовного випробування системи GPS моніторингу. Упродовж половини місяця використання "пробної версії" досить легко виділити для себе плюси або мінуси цієї системи. При цьому тест дійсно безкоштовний (у разі відмови від подальшого використання оплаті підлягають лише монтажні роботи пробної системи).

Асортимент компанії "Інтеллі" - персональні і автомобільні GPS-трекри високої якості. Завдяки цим пристроям для транспортних, торгових і інших компаній стало можливим здійснення контролю над маршрутами і не цільовим використанням корпоративних ресурсів. Іншими словами, ви у будь-який момент зможете зайти в систему і проглянути маршрут ваших автомобілів, а також отримати звіт про їх пересування. Для того, щоб скористатися акцією, подзвоніть нам і скажіть, що Вам потрібне обладнаннядля тестування. Акційні умови діють у разі установки нашими фахівцями.

Наслідок подібного моніторингу - оптимізація праці і значна економія палива. В якості приємного бонуса клієнти "Інтеллі" також мають можливість отримати додаткові послуги виходячи з потреб бізнесу.