Унікальна акція для фізичних осіб від компанії Інтеллі!

Кожному новому замовникові, який звернеться в компанію Інтеллі з 1 червня 2012 по 31 липня 2012, буде надана чудова можливість після підключення користуватися послугами GPS-моніторингу впродовж 6 місяців на безкоштовній основі.

Кожному новому замовникові, який звернеться в компанію Інтеллі з 1 червня 2012 по 31 липня 2012, буде надана чудова можливість після підключення користуватися послугами GPS- моніторингу впродовж 6 місяців на безкоштовній основі.

У рамках акційної пропозиції компанія Інтеллі пропонує додаткові бонуси і послуги:

  • сервісне технічне обслуговування;
  • акційні ціни на GPS-термінали;
  • сплачену на 6 наступних місяців картку мобільного оператора для роботи з акційним GPS-терміналом;
  • можливість цілодобово відстежувати місце розташування і маршрут власного автомобіля за допомогою унікальної моніторингової системи, автором і розробником якої є компанія Інтеллі;

Після закінчення акційного терміну клієнт може продовжити дію послуги шляхом укладення договору з оплатою по стандартних тарифах.

Щоб брати участь в акції, знадобиться лише купити автомобільний GPS маячок у нашій компанії і підключити його на один обліковий запис. Єдине обмеження: автомобільний термінал повинен використовуватися тільки в приватному порядку, комерційне використання забороняється.