Датчик рівня палива LLS 20160 з цифровим інтерфейсомВисокоточний датчик LLS 20160 вимірює рівень палива в паливному баку автомобіля або в іншій місткості. Дані вимірів прилад передає в цифровому виді за допомогою послідовного інтерфейсу (RS 232 / RS 485).

Використання в моделі LLS 20160 цифрового інтерфейсу забезпечує підвищену надійність цього датчика рівня палива (ДРП). Гальванічна розв'язка, вбудована в прилад, розрахована на 2500 Вольті підвищує стійкість до перешкод. Цією моделлю ДРП рекомендується оснащувати усі види техніки де можливі перешкоди або наведення при передачі сигналу аналоговим способом. LLS 20160 придатний до використання і на дизельних агрегатах залізниці, на дуже великогабаритному транспорті, а також на автомобілях з нестабільною електромережею (бульдозери, трактори).

Всі ДРП LLS не мають рухомих частин і є приладами що вимірюють електричну місткість трубки датчика в діелектричному середовищі (не придатні для виміру струмопровідних середовищ, наприклад води, розчинених кислот, молока, інше). Ці прилади доповнюють лічильники і витратоміри палива, їх також називають проточним датчиками. Датчики ємнісного типу забезпечують точність вимірюваних даних.

Вони не врізаються в магістралі палива на відміну від приладів проточного типу, які при цьому можуть впливати на роботу двигуна. На додаток до датчика рівня палива встановлюють механічний захист від зливу палива. В деяких випадках не можна використати датчик ємнісного типу. Наприклад, коли монтаж датчика рівня палива неможливий, або свердління отворів у баку для монтажу недоцільні, то використовують ультразвуковий датчик рівня палива. Ультразвукові датчики рівня палива незамінні для вимірів рівня струмопровідних рідин (молока, кислот, води, інше). Такі датчики не контактують безпосередньо з рідиною, монтаж гранично простий, не потребують свердління отворів у баку, мають підвищений термін служби.

Установка датчика LLS-20310

З якостей LLS 20160, слід сказати, що модель ДРТ використовує розширений діапазон напруги живлення. Для робочих температур вони мають також розширений діапазон. Напруга мережі не впливає на показники. Сучасні технології, застосовані в конструкції датчиків, забезпечують їх надійність і стійкість до саботажу з боку водіїв. Гарантійний термін експлуатації усіх датчиків ДРТ LLS - від трьох років, до довічної гарантії.

Технічні характеристики

Усі датчики гарантовано видають на виході достовірні дані завдяки використанню в них алгоритму фільтрації перешкод. Точний рівень палива обчислюється методом фільтрації коливань. Чим більше екстримальні умови роботи техніки, тим вищим має бути рівень фільтрації випадкових коливань палива у баку.

Модифікації датчика рівня палива LLS20160

Роздрібна ціна: 2395 грн з ПДВ.