Датчик рівня палива модифікація УЗИ - 2.5*Пристрій розроблений для застосування на об'єктах, що опалюються за допомогою автономної системи газопостачання. Мета застосування - вимір рівня зрідженого газу, отримання даних про температуру і щільність, а також вимір співвідношення рівнів розділу середовищ (останні 2 значення відносяться до характеристики УЗИ-2.5М, оскільки для такого типу вимірів на приладі встановлений додатковий випромінювач).

Принцип роботи датчика полягає у дії основного вимірювального елементу УЗ-випромінювача із вбудованим температурним датчиком, який встановлюється на зовнішній (доннію) поверхні резервуару. Контрольний блок датчика отримує дані вимірів від випромінювача, обробляє і зберігає їх.

УЗИ-2.5 вимірює не лише рівні дизельного або бензинового палива, але і рівень рідких середовищ. Ця обставина залежить від заданих параметрів програмного забезпечення, встановленого в контрольному блоці.

Вимірювальний ультразвуковий пристрій також може застосовуватися разом із комплексними супутниковими системами збору, зберігання і передачі інформації, оснащеними прийомно-передавальними терміналами типу GSM/GPS/ГЛОНАСС. Для здійснення цих завдань, УЗИ-2.5 має аналогові і цифрові інтерфейси. Установка конкретного інтерфейсу залежить від можливостей приймально-передавального терміналу.

Комплект датчик рівня палива Сенсор УЗИ-2.5

Система вибору типу інтерфейсу виглядає таким чином: якщо термінал містить аналогово-цифрові перетворювачі, то на датчику, відповідно, повинні використовуватися аналоговий інтерфейс, а термінал, що приймає і передавальний інформацію по цифровому каналу, звичайно, припускає використання на датчику цифрового виходу. Слід зауважити, що для терміналів з цифровим каналом ці відмітки рівня палива передаватимуться за допомогою інтерфейсу EIA 485, а також RS 232, відповідно спеціалізованому протоколу (FMS).

В пристрої УЗИ-2.5 також є присутньою функція автономної роботи (щось подібне до "чорного ящика"), призначена для обліку даних про зміни відмітки рівня палива на протязі, як мінімум, 30 діб. Для зручності одночасного використання на одному резервуарі декількох пристроїв, передбачена функція привласнення унікального ідентифікаційного номера, завдяки чому ідентифікація даних не складе труднощів.

Пам'ять датчика енергонезалежна і записує такі параметри, як поточна дата і час (для цього параметра в пристрої є спеціальна батарея живлення, терміном служби на 3 роки), значення відмітки рівня газу (у мм) або об'єму рідини (л), стан запалення, щільність основного шару, співвідношення рівнів розділу середовищ, температура, ідентифікаційний номер датчика, код, що відповідає певному стану системи.

Товар робиться в Російській Федерації, сертифікований.

Гарантія 1 рік з моменту продажу виробу.

Технічні характеристики вимірювального датчика:

Значення напруги живлення (max)

9-36 В

Значення захисту живлення (max)

до 85 В

Значення діапазону можливого виміру рівня для УЗИ-2.5

5 - 250 см (можливий до 3 м за наявності відповідної опції)

Товщина днища (max)

4,0 мм

Струм навантаження виходів (max)

10 мА

Струм споживання (max)

80 мА

Інтерфейс (аналоговий) (0-1023 у.е)

0,3-9,7 В

Інтерфейс (частотний, при напрузі U=10В)

500-1500 Гц

(Інтерфейс EIA 485) кількість виходів

1

(Інтерфейс EIA 485/232) кількість виходів

1/1

Допустимі значення похибки виміри рівня

Статичний режим (max)

0.5%

Динамічний режим (max)

3.0%

Максимально допустима погрішність вимірів

3.0%

Компонент - вологозахист випромінювача

IP67

Допустимі значення температури експлуатації

Від -40 до 80 C˚

Місткість енергонезалежної пам'яті

2 МБ (безперервний запис з частотою 1раз/30 сек. впродовж 30 днів)

Розв'язка (гальванічна) по виходах і по живленню

Забезпечена

Патент

+

Сертифікат відповідності

+

Сертифікат (обов'язковий для вибухонебезпечних пристроїв).

Є