Датчик рівня паливаСенсор УЗИ-2.5. Є безконтактним ультразвуковим вимірником щільності, рівня і розподілу середовищ палива для танкерів, теплоходів, тепловозів і інших місткостей.

УЗИ-2.5 складається з основних елементів, таких як блок живлення і випромінювач із вбудованим датчиком температури. Датчик встановлюється на зовнішньою поверхня паливного контейнера. Дані отримані в ході роботи випромінювача вирушають в контрольний блок. У контрольному блоці йде процес обробки і подальші зберігання отриманої інформації.

Пристрій дозволяє стежити і заміряти рівень бензинового і дизельного палива. Функціонал пристрою можна розширити шляхом налаштування програмного оснащення контрольного блоку і установкою додаткових датчиків, що дає можливість розширити спектр рідких середовищ при роботі. Рекомендується застосування додаткових датчиків, якщо довжина резервуару понад 3 метри.

Пристрій може бути оснащений терміналом GPS/GSM/ГЛОНАСС, що збільшить можливості і дозволить працювати у складі системи для комплексного збору і передачі інформації. Цифровий інтерфейс має ряд властивостей для цієї мети. Тип інтерфейсу безпосередньо визначає можливості приймально-передавального терміналу.

Комплект

Робота пристрою так само може проходити в автономному режимі і накопичувати зведення про зміни рівня палива в місткості впродовж 30 діб. При використанні декількох датчиків на одному транспортному засобі, можна легко знайти потрібну місткість, завдяки унікальному ідентифікаційному номеру, які привласнюється ще на етапі виробництва. Термінал може включати в себе підключення зовнішніх приладів виміру по інтерфейсу, інакше кажучи, має власні цифрові перетворювачі, можливе використання аналогового виходу пристрою. Є можливість використати цифровий вихід пристрою, якщо є підключення вимірюючих приладів до цифрового каналу терміналу. Ці пристрої передаватиметься через інтерфейс.

У пам'яті енергозалежного датчика зберігаються дані:

- Поточна дата і час

- Стан запалення

- Рівень палива в місткості в мм або об'єм в літрах

- ID датчика

- Температура

- Код стану системи

 

У пристрій так само включена функція збереження дати і часу. Для цього є батарея живлення (термін роботи батареї 3 роки)