Супутниковий моніторинг автотранспорту - одне з нових напрямів бізнесу - оптом

Постачання GPS трекерівВідкривати свій бізнес в сучасних реаліях - справа частенько ризикована, вкладення не завжди виправдовують очікування. Але будь-яким сумнівним проектам завжди знайдеться перспективна альтернатива, в даному випадку це моніторинг автотранспорту. Бізнесменам, зацікавленим в стабільності свого підприємства, ми можемо запропонувати взаємовигідну співпрацю з пропозицією найкращих умов і мінімальними стартовими вкладеннями. Розміри вашого щомісячного доходу залежатимуть тільки від того, наскільки ви амбітні і заповзятливі, а стабільність прибутку в цій сфері бізнесу гарантована апріорі.

Завдяки партнерству з нами ви будете забезпечені постійним кваліфікованим технічним супроводом, а також зможете користуватися технологіями продажів і бізнес-процесами, перевіреними часом. Крім того, і це головне, ми надаємо своїм компаньйонам право користування ексклюзивним програмним забезпеченням GPSM. Це дасть можливість їх клієнтам знаходити рішення будь-кому, як приватних, так і сукупних проблем.

Окрім вищепереліченого, ми навчимо співробітників вашої фірми. Крім того, нами гарантується проведення маркетингових і рекламних кампаній. Будь-які питання, що виникають у процесі становлення підприємства, будуть забезпечені консультаційною підтримкою.

Можливості і перспективи

У Україні на сьогодні інтенсивно використовується вантажний транспорт, на території країни його вже налічується більше двох мільйонів одиниць. Економічна ситуація нині така, що бізнесмени, що займаються вантажоперевезеннями, заклопотані тим, як скоротити витрати на використання транспортних засобів і уникнути непередбачених витрат. Метою моніторингових автотранспортних систем якраз і є контроль над застосуванням службового транспорту, недопущення рейсів "на сторону", припинення не лише збільшення пробігу незаконними способами, але і витрати палива не за призначенням.

Моніторинг транспорту за допомогою GPS знаходиться на етапі становлення. За експертною статистикою ринок цієї області телекомунікаційних послуг розвинений ледве на вісім відсотків від загального об'єму, але він активно росте за підтримки держави. Політика країни і закони сприяють цьому напряму, наслідуючи загальносвітову тенденцію повсюдного розвитку супутникових систем моніторингу.

І починаючі бізнесмени, і стабільно працюючі компанії безпеки, IT можуть зацікавитися цим напрямом. Не виключення підприємства, що займаються вантажоперевезеннями і вже мають велику кількість постійних клієнтів. Перед будь-якою з цих галузей відкриваються перспективи максимально можливого контролю над використанням і пересуванням транспорту.

Основні напрями діяльності

Розібратися в структурі цієї бізнес-ідеї не складе ніяких труднощів. Прибуток в цьому виді підприємництва можна витягнути двома способами:

  • постійне поступання грошових активів забезпечується щомісячними платежами клієнтів за об'єкти, що піддаються моніторингу;
  • продажі приладів для стеження, персональних і автомобільних GPS трекерів, приноситимуть доход у міру їх реалізації.

Згідно із статистикою, для постійного стійкого доходу треба забезпечити підключення до власної моніторингової системи близько сотні автомобілів клієнтів. Вирішивши почати свій шлях підприємця в цій сфері, насамперед треба знайти власників компаній, зацікавлених в скороченні витрат на утримання своїх транспортних одиниць. Наступним кроком стане надання їм допомоги в підборі найбільш відповідного типу ГЛОНАСС-трекера або GPS. Вибрану модель треба буде "прив'язати" до транспорту і організувати підключення автомобілів до моніторингового сервера. Ну і, нарешті, з вашою допомогою клієнт повинен вивчити як користуватися програмою.