Стати партнером компанії IntellСтати партнером компанії Intelli - це зробити перший крок шляхом отримання реального стабільного доходу, створивши свою справу "з нуля" або включивши в уже існуючий бізнес пропонований нами напрямок. На користь його перспективності свідчать "молодість" галузі і швидкі темпи зростання потреб послуг, що надаються у рамках цього напряму.

Прийнявши пропозицію про співпрацю від компанії Intelli, Ви зможете зайняти ще не до кінця заповнену "нішу" на ринку надання послуг по моніторингу автотранспорту!

Чому пропоноване нами партнерство - надзвичайно принадна і перспективна ідея для Вас і Вашого бізнесу?

 1. Ринок супутникових систем контролю транспорту виник зовсім нещодавно і знаходиться в стадії розвитку
 2. З появою нових інноваційних рішень і технологій обладнання, що забезпечує роботу систем автотранспортного моніторингу, а услід за ним і програмне забезпечення постійно удосконалюються
 3. Оскільки ми є однією з провідних компаній-розробників систем контролю автотранспорту на вітчизняному ринку, ми пропонуємо найсучасніше рішення завдань моніторингу транспорту, яке Ви на вигідних умовах зможете запропонувати своїм клієнтам
 4. Ви отримаєте перевагу перед конкурентами. Як наш партнер, обладнання і програмні продукти Ви отримуватимете з "перших рук". А оскільки своїм клієнтам Ви продаватимете тільки найсучасніше високотехнологічне рішення, Ви заробите репутацію привабливого і надійного постачальника.

Навіщо нам партнери?

Якщо Вас цікавить питання, чому ми шукаємо партнерів, а не повністю беремо на себе надання послуг з продажу і супроводу свого продукту, то відповідь на нього дуже проста. Як показує світова практика, добитися максимально ефектних продажних рішень, ґрунтованих на високих технологіях (а саме до таких відносяться системи транспортного моніторингу), можна тільки через дилерську мережу. Тому збільшення об'єму продажів ми розраховуємо отримати саме завдяки партнерській мережі. До того ж, робота з декількома партнерами замість сотень клієнтів знижує трудовитрати і, відповідно, вартість пропонованого нами продукту. У нас з'являється можливість займатися тільки нашою основною справою - розробкою і впровадженням нових рішень в системах супутникового контролю.

Виходячи з вищесказаного, стає зрозумілою наша зацікавленість в партнерах.

Чого ми чекаємо від співпраці з партнером

 • Поповнення клієнтської бази. Оскільки доходи партнера безпосередньо залежить від зростання об'єму його продажів, він буде зацікавлений в самостійному пошуку клієнтів і розширенні нашої клієнтської бази.
 • Просування системи моніторингу транспорту в регіоні. Сюди входить поширення партнером інформаційних матеріалів і рекламної продукції, його участь в конференціях і виставках, презентація демо-версій.
 • Залучення клієнта (з показом системи у дії). Транспортна система моніторингу є досить складним технічним продуктом. Щоб переконати клієнта купити це рішення, треба продемонструвати його переваги, а для цього потрібна особиста зустріч. Тому телефонним дзвінком або поширенням рекламних брошур тут не обійтися - наочна демонстрація впровадженої в регіоні системи послужить кращим переконанням.
 • Установку і підтримку працездатності системи. Усе це покладається на плечі партнера. Партнер також пропонує клієнтові комплексне рішення для забезпечення високого рівня автоматизації його бізнес-процесів, що полягає в інтеграції системи транспортного моніторингу Intelli з обліковими системами клієнта, і реалізує її. Від нас партнер отримує максимальну інформаційну підтримку з усіх виникаючих запитань.
 • Рішення проблем технічного характеру. Партнер супроводжує процес експлуатації системи, відповідаючи на питання клієнта і надаючи йому технічну підтримку. Якщо партнерові не вдається самостійно вирішити виниклі технічні проблеми, він звертається до нас.

Що ми пропонуємо Вам як партнерові?

 • Взаємовигідні і комфортні умови партнерства
 • Можливість знаходитися на вістрі прогресу, отримуючи для реалізації продукт, розроблений по новітніх технологіях
 • Підтримку на усіх рівнях (інформаційну, маркетингову) з наданням рекламних матеріалів
 • Інформацію про потенційних клієнтів, що мешкають у Вашому регіоні (контакти)
 • Кваліфіковану технічну допомогу, максимально швидке і ефективне рішення виниклих технічних проблем
 • Сертифіковане навчання Ваших фахівців на пільгових умовах.