GPS маячок на нашийник"Шпигунські штучки" для чотириногих друзів

Колись весь Радянський Союз напам'ять знав слова славної дитячої пісеньки про те, як хлопчик розшукував пса, що загубився. "Пропала собака" - ось як ця пісня називалася. Хороша музика, зворушливий сюжет - загалом, вічні цінності, які несе нам мистецтво. Цінності - то вічні, тільки проблема неактуальна. "Як це - пропала собака? - вигукнуть сучасні і, звичайно, просунуті власники чотириногих. - Адже є ж GPS - маячок"!

Що таке GPS маячок для тварин?

І знову на секундочку повернемося назад. Системи стеження - ігри серйозних людей. Дійсно, спочатку навігатори розробляли для військових і розвідників. Проте сьогодні вони стали служити звичайним громадянам, і вигляд у цих приладів цілком симпатичний і мирний.

GPS маячок - крихітний передавач, який знаходиться на нашийнику тварини і дозволяє хазяїну відстежувати переміщення свого улюбленця. Як? Через супутник. Це, звісно, спрощене пояснення, але ж суть не в науковому принципі роботи, а в користі подібного пристрою.

У чому зручність маячка?

Собаки, безперечно, істоти розумні, та і кішки далеко не безглузді. Але хіба їм поясниш, що на дачі, якщо поженешся за пустотливою пташкою, неодмінно заблукаєш? І сучасне місто не краще за дикі джунглі, навіть найрозумнішій тварині орієнтуватися в нім нелегко.

Якщо ваш Рекс, Шарік або Дружок носить стильний нашийник зі вбудованим навігатором, ви завжди зможете дізнатися, де шукати пустуна, що заблукав. У нього передавач - у вас приймач, на карті з надзвичайною точністю буде вказано все: місцезнаходження тварини, його переміщення і швидкість руху.

Не біда, що комп'ютер не завжди під рукою, адже телефон у кожного при собі. З сервера запрошені відомості миттєво поступлять на екран. Ось така геніальна і воістину проста система.

Про матеріальне і духовне

Чи дорого коштує собачка - хороша, породиста, та з родоводом? Риторичне питання. А скільки коштує нехай не дуже породистий, але вірний, "друг", який завжди радіє Вашому приходу?

GPS - маячок набагато дешевший. Але не грошима нормальна людина вимірює прихильність до вихованця. По-справжньому страшно втратити улюбленця, тому що він живий, милий і чудовий. Член сім'ї і друг. Нашийник зі вбудованим помічником, GPS маячком, буде і захистом, і страховкою.

Не можуть не оцінити цю інновацію мисливці і туристи, для яких розшукати собаку в горах або в лісі стане простіше. Надіти такий нашийник, до речі, можна і на іншу тварину, адже люди іноді і кішок, і домашніх тхорів, і кроликів випускають попустувати і розім'ятися, коли виїжджають в заміські будинки, до річки, на дачу. Корисний винахід, що колись служив "шпигунською штучкою", доступний тепер дбайливим власникам пухнастих непосидьків.