На ринку, систем GPS стеження, яка активно розвивається, з'явився новий персональний маячок. Новинку, що дістала назву МТ80, відрізняє ряд істотних переваг, таких як: компактність розмірів (6,1х4,2х1,5 см), незначна вага (50 гр), стильний зовнішній вигляд.

Комплектація

Мініатюрний персональний GPS маячокОсобливу увагу заслуговує комплектація цього пристрою: В комплект входить 2 стандартних литий-іонних (Li-Ion) змінних акумулятора (сумісних з Nokia BL-5c) і додатковий зарядний пристрій для одного акумулятора. Таким чином, поки один акумулятор заряджається, другою працює в пристрої.

  • MT80i gps маячок
  • 2 акумулятори (змінних, сумісних з акумуляторами Nokia BL-5c);
  • USB кабель;
  • Зарядка для 2-го акумулятора.
  • Зарядний пристрій 220 V
  • Автомобільний USB адаптер (зарядка від прикурювача)

Час автономної роботи від акумулятора.

У комплект постачання може входити акумулятори з місткостями 850 mAh або 950 mAh, 3,7 V. Час швидкого заряду складає 3 години, проте рекомендований повний режим заряду акумулятора складає 8 годин. Споживаний струм в режимі очікування складає 65 mAh. Заявлений час автономної роботи складає 72 години в енергозберігаючому режимі і 10 годин в стандартному режимі. Для збільшення тривалості автономної роботи можна використати зовнішній акумулятор місткістю 4400 мАг. Передбачається, що в такому режимі пристрій зможе пропрацювати в енергозберігаючому режимі до 12 днів, а в стандартному режимі до 48 годин.

Трекер МТ80i оснащений модулями GSM і GPS. Головним його призначенням (втім, як і усіх інших GPS-трекерів) виступає збір і передача координатних даних за допомогою каналів SMS і GPRS. Збереженню треку, при переміщенні в умовах відсутнього зв'язку GSM, сприяє наявність буфера на 180000 точок, а за рахунок вбудованого датчика руху реалізується, функцію якого виконує акселерометр, що знижує енергоспоживання.

Визначення поточного положення маячка можливе декількома способами. Перший варіант - це через наш сервіс, вводите свій логін і пароль на сайті, відкривається Ваш особистий кабінет, і ви бачите, де знаходиться Ваш один або відразу усі персональні або автомобільні GPS маячки. Другий варіант - по SMS. Запит координат по смс не вимагає підключення пристрою до нашого сервісу. У відповідь на запит координат (на номер пристрою вирушає спеціальна смс-команда), на Ваш номер приходить сполучення з координатами або посилання на карти Google, перейшовши по ній можна визначити розташування пристрою безпосередньо на екрані свого телефону.

Повідомлення на телефон з GPS маячкаПовідомлення на телефон з GPS маячкаМісце положення мети на карті

МТ80i успішно справляється із завданням контролю і забезпечення безпеки для людей літнього віку, дітей, кур'єрів під час виконання своїх обов'язків, а також домашніх тварин, транспортних засобів і цінних вантажів.

Кріпиться GPS маячок на нашийник за допомогою спеціального невеликого кріплення, яке входить в комплект постачання.
Це кріплення також передбачається для можливості носіння на зап'ястку, плечі або поясі.

Оснащення маячка тривожною кнопкою робить можливим сповіщення близьких людей про попадання носія пристрою в неприємну ситуацію за допомогою єдиного натиснення. При цьому на заздалегідь записаний телефон вирушає повідомлення з точними координатами його місцезнаходження. Крім того, маячок має функцію аудіо моніторингу чи прослуховування, що реалізовує можливість таємного прослуховування подій, що відбуваються поряд з пристроєм, або розмов.