GPS контроль менеджерів і кур'єрівСупутникова система моніторингу GPSM, що дозволяє відстежувати місцезнаходження об'єкту у будь-якій точці світу, ефективно використовується сьогодні не лише в області контролю автотранспорту. Система високо зарекомендувала себе і в інших сферах бізнесу, наприклад, в питанні моніторингу переміщень таких мобільних співробітників, як страхові агенти, експедитори, торгові представники, кур'єри.

Керівник, що бажає контролювати роботу своїх співробітників за допомогою системи GPSM, дістає можливість мати повну інформацію про місцезнаходження конкретного працівника в певний час, про маршрути переміщення співробітників впродовж усього робочого дня. Сервіс допомагає уточнити, в який час мобільний співробітник прибув в потрібне місце, скільки часу він там пробув і які дії ініціював (наприклад, відправка документу, створення довідки та ін.).

Працюючи з цим сервісом, керівник має повну картину ефективності роботи мобільних співробітників, бачить їх "точки простою", може оперативно реагувати на позаштатні ситуації. В результаті можна добитися значної економії коштів за рахунок раціонального використання робочого часу, підвищення робочої дисципліни співробітників.

У комплекс для моніторингу мобільних співробітників входять персональний мобільний маячок і програмне забезпечення.

Маячок - цей спеціальний пристрій, який визначає, отримує і передає координати об'єкту спостерігачеві. Особливістю системи GPSM є використання персонального мобільного GPS маячок МТ80, який з усіх моделей на ринку України має найбільший час самостійної роботи і потужний функціонал. До того ж він найкомпактніший з усіх мобільних маячків.

Програмне забезпечення GPSM є додатком, що працює під Windows, Web-інтерфейсом, і не вимагає додаткового устаткування або установки на ПК. Все, що треба для роботи - звичайний комп'ютер і вихід в Інтернет. У вікні браузеру можна переглядати карти місцевості з доступними об'єктами і необхідним сервісом : дані про переміщення мобільного співробітника, ініційовані ним події. Система дозволяє також складати звіти з різних питань. Програмне забезпечення має можливість гнучкого налаштування під запити замовника, багатомовний інтерфейс.

Комплекс моніторингу GPSM дозволяє працювати з картами будь-якого розміру і типу (растровими, векторними, інтернет-картами), створювати власні карти, розміщувати на них будь-які об'єкти (торгові точки, населені пункти, офіси та ін.). Сервіс дозволяє також відмічати "точки простою" і події (фотографування, створення необхідних документів в дорозі дотримання, запуск сеансів обміну цими та ін.).