GPS маячок для великої рогатої худобиТехнології GPS- пошуку проникли в найрізноманітніші сфери нашого життя. Останнім часом їх все частіше використовують для пошуку домашньої худобини, яка пасеться на великих пасовищах. Йдеться про овець, корів, коней і інших великих тварин. Відстежувальне обладнання GPS-трекер дозволяє знайти тварин, які пішли далеко. Навесні і раннім літом, коли на полях і лугах зеленіє трава, проблем з пошуком їжі у худобини не виникає. Проте до кінця літа тварини починають йти все далі у пошуках смачного корму.

GPS маячок - дуже маленький пристрій, який можна прикріпити до нашийника або збруї. Згодом за допомогою мобільного телефону, планшетного комп'ютера або ноутбука можна буде легко знайти худобину по сигналу, який посилатиме "маячок", що знаходиться поряд з нею.

Відшукати тварину за допомогою пристрою досить просто. Його поточне місце розташування відобразить масштабована електронна карта. Якщо на карті немає помітних орієнтирів, які дозволять легко зорієнтуватися на місцевості, можна удатися до допомоги GPS координат. Для того, щоб визначити в якій стороні знаходиться худобина і як далеко вона від вихідної точки, досить ввести координати в навігатора або навігаційну програму.

Усі моделі GPS маячків дуже компактні. Їх вага в середньому коливається в межах 30-250 грам (залежно від місткості акумулятора). Працюють пристрої від вбудованого акумулятора, який здатний тримати заряд від декількох годин до декількох тижнів. Самі різні моделі GPS маячків для домашньої худобини пропонує компанія Інтеллі, яка спеціалізується на роботі в області GPS-моніторингу.