Контроль робочих бригадКонтроль і безпека з GPS маячком від компанії Інтеллі

GPS маячки забезпечують дистанційне спостереження і визначення місцезнаходження будь-яких вантажів або людини за допомогою мобільного зв'язку або Інтернету в режимі онлайн. GPS маячки компанії Інтеллі, розроблені за власною схемою, покликані забезпечити якісний моніторинг, що дозволяє вирішити безліч завдань. Використання засобів персонального моніторингу актуальне для фірм і організацій, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях, туристичних послугах, будівництві і ремонті, послугах кур'єрської доставки.

Переваги використання в діяльності фірм і компаній GPS маячків цілком вагомі. За допомогою цього пристрою можна проконтролювати, проаналізувати і вчасно підкоригувати роботу видалених співробітників, при виникненні незапланованих моментів оперативно зреагувати на них і найважливіше - забезпечити безпеку об'єкту, що цікавить, будь то людина або цінний вантаж.

За допомогою GPS маячків можливі збір і обробка інформації по пересуванню працівників вищезгаданих сфер діяльності, наприклад, кур'єрські служби або видалена робота з клієнтами. У зв'язку з тим, що у наш час не рідкість несумлінне і недбале відношення до своїх посадових обов'язків, деякі фірми і компанії проявляють бажання в придбанні такого типу пристроїв. Застосування їх дозволить працедавцеві постежити за своїми співробітниками і проаналізувати їх діяльність, при необхідності ввести свої коригування, тобто забезпечить працедавця вичерпною інформацією про їх переміщення по заданому маршруту упродовж усього робочого дня.

Таким чином, використання GPS маячків цілком може зробити дію на результативність роботи, а самі співробітники уважніше відноситимуться до питань трудової дисципліни.

GPS маячки - цей надійний винахід для забезпеченні моніторингу вантажоперевезень. При необхідності непомітного спостереження компактні розміри пристрою дозволять легко встановити його в потрібне місце (у саму посилку або в автомобіль, що перевозить її). Так, посилач зможе простежити за об'єктом впродовж усього його часу в дорозі.

Компанія Інтеллі знаходиться в постійному пошуку нових ідей і розробок, актуальних для її клієнтури. Організації, що спеціалізуються на торгівлі, може зацікавити новітній пристрій - GPS маячок, що забезпечує моніторинг руху торгових агентів. До приладу пропонується програмне забезпечення. Використання цього GPS пристрою посприяє підвищенню якості контролю і оптимізації діяльності торгових агентів. Передачу інформації про переміщення об'єктів можна настроїти за бажанням самого замовника: вручну або застосувати опцію розкладу або події.

Компанія Інтеллі пропонує в комплекті сам пристрій для персонального моніторингу, зарядний пристрій з диском по керівництву, блок живлення. Крім того, в якості додаткових аксесуарів компанія передбачає магнітну кришку для швидкої або потайної установки з металевою поверхнею і чохол з водонепроникним ефектом.

Пристрій для персонального моніторингу, розроблений компанією Інтеллі, працює таким чином: GPS маячок визначає абсолютні координати - довготу і широту - місцезнаходження спостережуваного об'єкту, точність визначення дорівнює до 1-3 метрів. Потім слідує передача отриманої інформації на комп'ютер або мобільний телефон, підключені до Інтернету. При використанні мобільного телефону заздалегідь вирушає SMS- запит. Використання GPS модуля дозволяє забезпечити з'єднання з користувачем, відправити запит про місцезнаходження пристрою, а також інформацію-повідомлення про вхід або вихід об'єкту із зони. ustify">Серед основних функцій GPS маячок функція контролю швидкості, з якою переміщається спостережуваний об'єкт, можливість отримання сигналу, якщо швидкість підвищилася; функція, що дозволяє задати певну область пересування і отримання сигналу, якщо ця область об'єктом пересічена; функція тривожного сигналу, суть якого полягає в натисненні кнопки SOS в екстрених випадках і автоматичної відправки сполучень з координатами місцезнаходження і текстом "SOS" (який може бути змінений за бажанням клієнта) на заздалегідь вказані номери.

Технічними характеристиками виступають легкість і швидкість в управлінні; автоматичне накопичення інформації на карті SD за відсутності GPRS сигналу. Завдяки автономному живленню від акумулятора термін роботи пристрою може скласти більше доби (на час роботи впливає режим роботи). Компактність і невелика вага пристрою сприяють його використанню в самих різних умовах (прихований моніторинг). Прилад має високу чутливість прийому сигналу. Важливо, що пристрій для моніторингу може працювати як явно, так і приховано, нічим себе не видаючи.