Інформація

Що таке A - GPSПереглядаючи різного роду GPS устаткування, напевно Ви зустрічали абревіатуру A-GPS (найчастіше зустрічається на смартфонах). Що ж таке A-GPS і чому було б добре мати цю функцію?
Слід зазначити, що починаючи з 2012 року усі GPS трекери компанії Інтеллі мають цю функцію.

Детальніше...

Базові принципи роботи техпідтримки

Наша компанія оперативно підходить до ситуацій, коли у наших клієнтів виникають питання і труднощі. Наша думка така: клієнти, які користуються нашою продукцією, мають повне право у будь-який момент діставати доступ до допомоги фахівців, професійної консультації, щоб вирішувати будь-які проблеми або питання, які можуть виникати, під час експлуатації нашої системи.

Детальніше...

Правила установки GSM-антениДля зручності установки обладнання, пристрій GPSM може комплектуватися різними типами GSM-антен: штирьовою антеною зі змінюваним кутом нахилу, призначеною для прикручення до GPS/GSM терміналу або плоскою антеною, для наклеювання на пластикові деталі, обшивки або скло.

Зверніть увагу, що від правильності вибраного місця для установки антени залежить рівень якості GSM-зв'язку. Тому рекомендуємо остаточно не закріплювати антену до тих пір, поки ви закінчите налаштування системи і не переконаєтеся в якості її роботи. Дана порада актуальна для зон з невпевненим прийомом сигналу. Вдале розташування антени дасть перевагу роботі пристрою в місцях з невпевненим прийомом сигналу, де звичайні стільникові телефони не працюють або працюють нестабільно.

Детальніше...

Система GPSM значно поліпшила процес контролю над пересуванням автотранспорту з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет - від комп'ютера до мобільного телефону. Універсальність системи дозволяє стежити за перевезеннями важливих вантажів і за пересуванням службових машин. З її допомогою також можна планувати витрати ГСМ і значно оптимізувати роботу транспортної логістики. Однією з привабливих особливостей системи стеження за автотранспортом є генерування звітів GPSM. При цьому користувач може сам задавати необхідні параметри для зручності користуванням системою.

Детальніше...