Дистанційне блокування двигуна автомобіля. Чи потрібен додатковий пристрій для цієї функції?

Блокування двигуна автомобіляЯкщо ви є власником автомобіля або іншої техніки (наприклад, екскаватора) то перед вами може стати проблема: як запобігти викраденню автомобіля або не цільовому використанню спецтехніки в неробочий час. Для вирішення цієї проблеми вам пропонується встановити на вашу машину GPS-трекер з підключеним реле блокування двигуна до одного з виходів пристрою.

GPS маячок отримує і обробляє команди і додаткову інформацію, керуючи автомобільним реле.

Існують певні проблеми пов'язані з функцією блокування двигуна. В першу чергу, проблеми пов'язані з безпекою руху. Так, при блокування двигуна автомобіля відключається, як мінімум, гідропідсилювач керма і гідравлічна система посилення гальм. Фактично автомобіль стає некерованим: гальма і кермо не слухаються водія. Ситуація стає небезпечною для життя людини в автомобілі і ставить під сумнів збереження самого автомобіля.

Вирішення цієї проблеми було знайдене в компанії "Інтеллі", шляхом створення функції "умовного блокування двигуна". Що це означає? Власник відправляє команду на "умовне" блокування двигуна". При цьому, умова блокування - зниження швидкості . Якщо швидкість автомобіля стає менше 10 км/год або 5 км/година (все залежить від налаштувань), автомобіль автоматично заблокується. Якщо ж під час відправки команди автомобіль здійснюватиме рух з істотною швидкістю, пристрій не заблокує двигун до тих пір, поки останній не зупиниться, наприклад, на світлофорі.

Що стосується безпосередньо установки.
Місце монтажу реле узгоджується із замовником. Воно може бути встановлене на систему подання палива автомобіля або на замок запалення. Реле має технічні характеристики: робота при температурі від - 40 до 85 градусів, комутована напруга 12 В або 24 В.

Призначено для дистанційного відключення двигуна, щоб припинити рух або роботу транспортного засобу. Для того, щоб здійснити зупинку або запуск руху автомобіля, посилається sms повідомлення, зашифроване паролем. При цьому рух автомобіля відстежується системою, і тільки при його зупинці відбувається відключення двигуна.

На завершення можна сказати, що кваліфіковані фахівці нашої компанії роблять установку блокувань автомобілів будь-якої складності на будь-яких моделях.