Порівняльна таблиця датчиків рівня палива

НазваPro SensorТС СенсорOmnicomm

Виробник

uk ru ru
Погрішність <1% <3% <1%
Гарантія 24 міс. 12 міс. 12 міс.

Акселерометр

yes not not

Гальванічна розв'язка

yes not not

Ємнісні датчики рівня палива

 

"GPSM Pro Sensor"

Датчики рівня паливаДатчик рівня палива GPSM Pro Sensor, ДРП нового покоління із вбудованою гальванічною розв'язкою і акселерометром. Розробка компанії Intelli, увібрала в себе усі достоїнства сучасних датчиків рівня палива. Була розв'язана проблема точності під час руху по не рівній поверхні (вибоїнах, схилах і т.п.) завдяки акселерометру - враховується бовтанка палива у баку.

 

"Epsilon RS232/RS485"

Epsilon RS232/RS485Ємнісний датчик Elipson робить високоточні виміри (з погрішністю менш 1%) кількості рідкого середовища в стаціонарних паливних сховищах і баках автомобілів. Конструктивне виконання датчика дозволяє застосовувати Elipson в комплексних системах паливного контролю, оснащених модулями супутникової навігації "GPS/Глонасс". Вимірювальна "голівка" вільно замінюється без витягання бакового зонду з місткості, що виключає необхідність додаткового тарування при ремонтних роботах.

"Omnicomm LLS 20160"

LLS 20160Багатофункціональний датчик Omnicomm LLS 20160 має широкий спектр застосування. Його вимірювальний орган здатний контролювати рівень рідкого середовища в різних посудинах, що використовуються для зберігання нафтопродуктів, як от, стаціонарний резервуар на нафтопереробному заводі або автомобільний паливний бак. LLS 20160 здатний працювати з високооктановими бензинами, дизельним паливом і іншими "важкими" фракціями нафти. Отриману інформація Omnicomm обробляє і відправляє назовні по цифровому протоколу.

"Omnicomm LLS 20230"

LLS 20230Модифікація датчика Omnicomm LLS 20230 створена спеціально для використання в умовах підвищеної вибухонебезпеки. Корпус пристрою виготовлений з матеріалів стійких до дії органічних розчинників і фізичних навантажень. Конструкція датчика відповідає усім сучасним стандартам, йому присвоєно категорія вибухозахисту "0ЕхiaIIBT6X". LLS 20230 має цифровий вихід, що дозволяє з легкістю інтегрувати прилад в системи автоматичного моніторингу.

"Omnicomm LLS 20310"

Основою більшості проектних рішень компанії Omnicomm, спрямованих на оптимізацію експлуатаційних витрат транспортних засобів, є вимірник рівня палива LLS - AF 20310. Клас точності приладу 1, що вказує на високу якість вимірів, що проводяться ним. Встановити датчик можна в автомобільний бак будь-якої місткості. Запатентована методика обробки вимірюваної величини, яку використовує пристрій, дозволяють комплексно аналізувати кількісні показники палива.

"Технотон ДУТ-Е"

Технотон ДУТ-ЕПростий і надійний датчик типу ДУТ-Е призначений для контролю кількості палива у баках пересувної техніки. Вбудований алгоритм самотестування забезпечує своєчасний контроль за станом пристрою. Налаштовуваний при калібрування і монтажі термокоректуючий коефіцієнт, дозволяє добитися високої точності вимірів в широкому діапазоні температур.

 

Ультразвуковий датчик рівня палива

 

"ТС Сенсор УЗИ-0,8"

ТС Сенсор УЗИ-0,8Постійний контроль за наявністю паливної суміші у баку транспортного засіб, зручно здійснювати за допомогою безконтактного датчика УЗИ-0,8. Цей пристрій отримує інформацію про вимірювану величину по засобах ультразвуку. Його базовим компонентом, що забезпечує необхідну точність вимірів, є генератор ультразвукової хвилі поєднаний з термодатчиком. Кріплення УЗИ-0,8 робиться зовні ємності, що зберігає паливо.

"ТС Сенсор УЗИ-0,8*"

тС Сенсор УЗИ-0,8*Датчик УЗИ-0,8* - модифікація безконтактного вимірювального приладу, що використовується в системах паливного контролю на автотранспорті, і в інших галузях промисловості і техніки. Основною особливістю датчика, являється адаптація його контролюючого органу для роботи із зрідженим газом у балонах під тиском. Мала погрішність вимірів УЗИ-0,8* досягається застосуванням високоточного ультразвукового випромінювача оснащеного термопарою. Блок контролю, що зберігає і ретранслює інформацію в зовнішню мережу, встановлюється зовні газового балона.

"ТС Сенсор УЗИ-2,5"

ТС Сенсор УЗИ-2,5Ультразвуковий датчик УЗИ-2,5, оснащений енергонезалежною пам'яттю, ідеально підійде для контролю за станом рівня і щільності паливних мас в місткостях зберігання заввишки не більше 2,5 метрів. Пристрій оснащений аналоговим і цифровим виходом, така конфігурація дозволяє з легкістю інтегрувати датчик в системи дистанційного моніторинг.

"ТС Сенсор УЗИ-2,5*"

МС Сенсор УЗИ-2,5*Сенсор УЗИ-2,5* спеціально модифікований для отримання інформації про фізичні параметри (об'єм, щільність, температура) зрідженого газу в газгольдерах і інших систем що містять газобалонне устаткування. У датчику реалізована можливість передачі зібраної інформації по двох цифрових інтерфейсах EIA 485 або RS232.