Рівень витрати палива - актуальне питання практично кожного власника транспорту, на якого працює найманий робітник. У зв'язку із завищеними нормами витрати палива, які затверджені на підприємстві і про які нарікають водії, призводить до накопичення палива у баку автомобіля. Від надмірної кількості палива водії успішно позбавляються - продаючи, поставивши табличку "Продам ДП". Тому, особливо актуальним є точний підрахунок витрати палива автомобілем.

Проточні лічильники встановлюються на паливну систему автомобіля, передавання інформації від лічильника до супутникового контролера здійснюється шляхом імпульсного сигналу. Наприклад, 1 імпульс дорівнює 250 мл. Як правило, встановлюється 2 лічильники палива: один на прямий потік, другий на зворотний потік палива. Контролер GPSM підсумовує прямий і зворотний потоки (віднімає від поступившого до двигуна палива - кількість того, що пройшло через "зворотній потік").
Кількість літрів, що відповідає одному імпульсу, залежить від моделі датчика, і, виходячи з цього, диспетчерська програма миттєво підраховує витрату палива на пройдений кілометраж.
Такий спосіб контролю на сьогодні вважається найбільш точним і найменш схильним до спотворення. В той же час, слід пам'ятати, що усі лічильники палива потребують технічного обслуговування.

На даний момент ми готові запропонувати вам наступні моделі датчиків CONTROL:

Датчик витрати палива - CONTOIL® DFM 8 D

Датчик витрати палива - CONTOIL® DFM 8 D

DFM 8 D - волюметричний диференціальний. Зчитує об'єм палива, яке проходить на лініях подавання/повернення.

Датчик витрати палива - CONTOIL® DFM 8 S

Датчик витрати палива - CONTOIL® DFM 8 S

DFM 8 S - практично аналог DFM 8 D. Використовується у тому випадку, якщо паливна система не дозволяє звести лінії подавання/повернення в один датчик. Також застосовується при прямому методі виміру.

Витратомір палива - CONTOIL® VZP 4/8

Витратомір палива - CONTOIL® VZP 4/8

VZP 4/8 - відрізняється наявністю імпульсного виходу нового покоління. Мінус - відсутність цифрового дисплею.

Датчик витрати палива - CONTOIL® VZD 4/8

Датчик витрати палива - CONTOIL® VZD 4/8

VZD 4/8 - є новинкою компанії Aquametro. Передбачається, що вони замінять на ринку датчики CONTOIL® VZO 4/8 OEM. Модель оснащена цифровим дисплеєм.

Дисплей для датчика витрати палива - VZD CU

Дисплей для датчика витрати палива - VZD CU

VZD CU - має виносний дисплей. Імпульсний вхід піддається вільному програмуванню, що дає можливість підключення витратомітра будь-якого виду.

Датчик витрати палива - CONTOIL® VZO 4 OEM / VZO 8 OEM

Датчик витрати палива - CONTOIL® VZO 4 OEM / VZO 8 OEM

VZO 4 OEM / VZO 8 OEM - імпульсний датчик на основі геркону (герметичного контакту). Роликовий рахунковий механізм відсутній.

Датчик витрати палива - CONTOIL® VZO 4 / VZO 8

Датчик витрати палива - CONTOIL® VZO 4 / VZO 8

VZO 4 / VZO 8 - імпульсний вхід відсутній, рахунковий механізм є роликовим. Підключення здійснюється за рахунок отворів в нижній платі паливної магістралі.

 

В наявності також три моделі датчика витрати палива серії DFM. Це:

Датчики витрати палива DFM (Аналог ДРТ 5.2 і ДРТ 7.2)

Датчики витрати палива DFM (Аналог ДРТ 5.2 і ДРТ 7.2)

датчик DFM (аналог ДРТ 5.2, ДРТ 7.2). Для виміру і контролю витрати застосовуються датчики DFM. Такі пристрої можуть використовуватися не лише в паливній системі автомобіля, але і на річкових суднах.

Диференціальний датчик витрати палива DFM (ДРТ 77)

Диференційний датчик витрати палива DFM (ДРТ 77)

диференціальний датчик DFM (аналог ДРТ 77). Розроблений спеціально для транспортних засобів, що працюють на дизельному паливі.

Лічильник палива з цифровим дисплеєм DFM

Лічильник палива з цифровим дисплеєм DFM

лічильник палива з цифровим дисплеєм DFM. Використовується при інтеграції в системи моніторингу транспорту, і, звичайно ж, при контролі витрати палива. Це не заважає відображати результати на цифровому екрані так, немов лічильник є автономним і має розширений функціонал (індекс "С").


Як бачите, у нас Ви зможете підібрати пристрій залежно від необхідних експлуатаційних характеристик, особливостей паливної системи, а також особистих переваг в питаннях комфорту використання.
Дізнатись вартість проекту, а також умови системи знижок, як для окремого авто, так і для цілого автопарку, ви можете у наших кваліфікованих фахівців, звернувшись по телефону або відправивши нам запит на e-mail. Також є можливість заповнення форми зворотного зв'язку.