На даний момент компанією створена унікальна система під торговою маркою GPSM, що здійснює моніторинг місця розташування і маршрутів транспортних засобів, а також що дозволяє визначити точну витрату палива для кожного з них. Програмно-апаратний комплекс, що представляється, є власною розробкою компанії і орієнтований на якнайповніше задоволення запитів клієнтів.

Системи моніторингу і контролю розробляються з урахуванням індивідуальних вимог конкретних замовників, при цьому узгодження здійснюється на усіх етапах виробництва - від виготовлення друкованих плат і програмування пристроїв керування до створення серверного забезпечення і клієнтського інтерфейсу. Ми пропонуємо виключно власні розробки, виконуючи увесь комплекс необхідних робіт без залучення сторонніх підрядників, що дозволяє гарантувати найвищу якість робіт і мінімально можливі терміни їх виконання.

ТОВ "Інтеллі" не лише безперервно удосконалює і модернізує існуючі розробки, але і пропонує нові оригінальні рішення в області моніторингу транспорту і контролю витрати палива, а також у сфері особистої безпеки - для визначення місцезнаходження людей і тварин. В основі пропонованих систем лежить використання GSM/GPRS-технологій, що дозволяє забезпечити рівень точності і надійності, який відповідає найжорсткішим вимогам.

Фахівці компанії надають своїм замовникам усебічну підтримку на усіх етапах розробки, впровадження і експлуатації систем. Для кожного клієнта складаються індивідуальні проекти і пропонуються оптимальні рішення поставлених завдань, на етапі впровадження здійснюється тестування системи і навчання персоналу роботі з нею. В процесі експлуатації систем моніторингу замовникам пропонуються безкоштовні оновлення і поліпшення програмного забезпечення. Окрім цього завжди існує можливість скористатися послугою онлайн-консультації або оформити виклик фахівців технічної підтримки на місце. Компанія "Інтеллі" відкрита для продуктивної співпраці і зарекомендувала себе в якості надійного партнера.

Організація дотримується політики конфіденційності. Ми співпрацюємо з державними і приватними компаніями, урядовими установами, банками, транспортними і промисловими підприємствами - не лише в Україні, але і за кордоном. Нашими послугами користуються найбільші компанії, що займаються вантажопасажирськими перевезеннями. Ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальне співвідношення якості послуг, що надаються, - у тому числі і в роумінгу - і цін на них, що досягається за рахунок наявності ексклюзивних партнерських угод з найбільш великими GSM-операторами України і зарубіжжя. До того ж, за рахунок наявності власної платформи розсилки повідомлень кардинально розширюються можливості існуючих технічних рішень за рахунок недорогого і надійного способу отримання інформації.

Наші інженери і програмісти працюють із завданнями будь-якої складності. Кожен транспортний засіб перед установкою системи моніторингу проходить ретельну перевірку, що включає вибір кращого місця для кріплення устаткування і перевірку наявності перешкод по живленню. Після установки модуля робиться його опломбування, що дозволяє виключити будь-яке несанкціоноване втручання в його роботу. Однією з наших ключових розробок є GPS-трекери на 2 SIM-карти, що забезпечують підтримку великого набору цифрових і аналогових входів з діапазоном вхідних значень від 0 до 50 В. При цьому усе пропоноване устаткування сумісне з датчиками контролю і обліку палива від провідних світових виробників.

Наша діяльність спрямована на впровадження передових технологій в усі сфери життя і виробництва як в Україні, так і за кордоном, а також надання максимально широкого спектру послуг з доступних цін.