GPS контроль для служб безпекиGPS навігація дозволяє ефективно організуватироботу автотранспорту і людей охоронних структур. Вона надасть інформацію про переміщення об'єкту, його місцезнаходження і напрям, що дозволить проконтролювати як самих водіїв і працюючих охоронців, так і збереження клієнта і його майна. Важливим аспектом використання GPS моніторингу є можливість швидкого реагування, оскільки система надає чіткі координати місцезнаходження транспорту.

Використання GPS системи дає можливість диспетчерові робити моніторинг транспорту, знаходячись на будь-якій відстані від об'єкту. При цьому знижуються витрати на організацію роботи самого диспетчера, оскільки він може здійснювати контроль і координацію відразу декількох об'єктів. Реальна картинка дозволяє зіставляти правдивість звітів самих водіїв про своє переміщення, а також наявні додаткові дані. Це у свою чергу знижує витрату палива і дозволяє відстежити відповідність виконуваних завдань.

Маючи дані про місцезнаходження транспорту, можна також швидко визначити найближчу службу реагування, яка може допомогти в екстреній ситуації, що дозволяє зберегти час і поліпшити результативність і якість послуг, що надаються. Ці і ряд інших особливостей говорить про ефективність GPS моніторингу, що дозволяє оптимізувати роботу і організувати комплекс дій з поліпшення роботи транспортного парку і окремих співробітників.