GPS спостереження за приватними і комерційними автомобілями. Захист від вандалізму з боку водіяGPS спостереження - це комплексна система по дистанційному контролю об'єктів за допомогою GPS-маячка та серверного програмного забезпечення.

Останнім часом перед керівниками великих підприємств усе більш гостро стає питання контролю за переміщенням службового транспорту. Таким чином вони хочуть уберегти компанію від зайвих витрат на часто списане пальне, а також запобігти розкраданню запчастин, простою автомобілів і налагодження логістики у своїй організації. Проте спроби керівництва посилити контроль використання транспорту часто породжують невдоволення з боку колективу або окремих осіб, зацікавлених у безперешкодному використанні автомобілів.

GPS спостереження

Питання про те, як уберегти себе і часто використовуваний в особистих цілях службовий транспорт від контролю, все частіше звучить від водіїв багатьох підприємств. Всілякі "схеми" ухилення від системи GPS спостереження легко можна знайти в інтернеті. Не варто вважати, що люди, що використовують службовий транспорт, не в змозі скористатися ними. У спробах обдурити устаткування контролю вони йдуть на всілякі хитрощі : намагаються понизити сигнал, відключити живлення GPS-пристрою і так далі

Є декілька ефективних способів присікти подібні спроби обману устаткування. Наші фахівці готові узяти на себе організацію цієї роботи і припинити втручання в роботу GPS-систем з боку персоналу.

Розв'язати цю проблему можна завдяки технічним можливостям. Завадити несанкціонованому відкриттю обладнання контролю (про спробу якого відразу стане відомо) допоможе його антивандальне виконання. Воно ж здатне захистити GPS-прилад від згубного впливу води, струму і тому подібне. Крім того, технічно убезпечити пристрій допоможе додаткове джерело живлення і бутафорські антени, які будуть виведені безпосередньо в автомобіль.

Для того, щоб уберегти устаткування від втручання, його можна пломбувати і зафіксувати стан пломби на фотографії. Згодом цей знімок стане доказом втручання в роботу пристрою.

Ще один спосіб зберегти і посилити контроль за службовим транспортом - установка додаткових потужних антен, які майже не екрануються.

Запобігти несанкціонованим втручанням в роботу устаткування допоможе також оперативна перевірка даних устаткування. За вказівкою власника транспорту наші фахівці готові проводити позапланові перевірки стану пристроїв. Крім того, на автотранспорт можлива установка другого датчика, який також контролює усі переміщення, про яке користувачі автомобіля знати не будуть.

Наша компанія, що займається виробництвом GPS-устаткування, постійно розширює список товарів, що випускаються, за рахунок нових систем, орієнтованих на посилення контролю за використанням службового транспорту. Ми знаємо, що на будь-яку дію є протидія, і готові допомогти вам його знайти.

Проте починати цю роботу ми рекомендуємо без стороннього втручання. Іноді власникові компанії досить організувати на самому підприємстві систему суворого контролю стану устаткування, його використання. Часто досить встановити рівень матеріальної відповідальності за порушення правил експлуатації пристроїв, щоб присікти усі спроби втрутитися в його роботу.