GPS-система моніторингу Поставите питання - навіщо? Але ж власникові сільгосптехніки хочеться контролювати свій автопарк і присікати махінації з паливом, підвищити ефективність роботи і уберегти техніку від "лівого" не цільового використання машин. А якщо представити в яких кількостях крадуть солярку у фермерських господарствах! Усі ці витрати безпосередньо роблять вплив на фінансові результати підприємства.

Ось чому в передових колгоспах напередодні посівних робіт на сільськогосподарську техніку почали масово встановлювати систему GPS-моніторингу "GPSM". Безпровідні технології дозволяють відстежувати витрату палива, заправки і сливи, відбивають усі пересування машин, починаючи з виїзду з бази і до моменту закінчення робіт. За допомогою системи "GPSM" можна відстежити усі простої і з'ясувати їх причину.

Є приклади виявлення за допомогою системи "GPSM" зловмисників, що використовують техніку підприємства для власного збагачення. Після наведення ладу з'ясувалося, що завдяки строгій економії палива технологія окупила себе за два тижні. Нововведення не зажадало залучення великої кількості персоналу. Контроль автопарку у розмірі ста п'ятдесяти машин здійснюється всього трьома людьми.

Як правило, якщо супутникові системи встановлюють в одному структурному підрозділі, після отримання позитивних результатів їх продовжують впроваджувати по усьому підприємству. А хороші рекомендації у свою чергу притягають й інші фермерські господарства.