Статті

контроль палива за допомогою системи GPSКонтроль палива розпочинається з установки супутникового GPS-терміналу GPSM. Цей пристрій, який визначає свої точні координати по супутнику (GPS), збирає дані з усіх підключених до нього датчиків (датчик палива, запалення, обороти двигуна та інше). Після того, як дані з усіх бортових пристроїв зібрані, вони тут же передаються на сервер через мобільний зв'язок (gprs-інтернет) в режимі он-лайн. Якщо мобільного зв'язку немає (немає мобільної мережі), дані зберігаються в пам'ять і передаються як тільки з'явиться мобільний зв'язок.

Детальніше...

Датчик рівня паливаКомпанія Інтеллі є виробником найбільш досконалих і якісних дисплеїв рівня палива і датчиків рівня палива GPSM Pro Sensor.

Одна із сфер застосування датчиків рівня палива - установка їх на генераторах і великих баках з пальним.

Детальніше...

GPS-трекерПредставляємо Вам найбільш мініатюрний GPS-трекер у світі!

Детальніше...

Існує кілька базових принципів процесу супутникового стеження за транспортом - автомобілями, вантажами, людьми. До яких відносяться визначення поточного місцезнаходження через супутник та передача цієї інформації через мобільний зв'язок (мобільний інтернет або смс) на сервери моніторингу в реальному часі. Система дозволяє контролювати не тільки місце розташування об'єкта, а й бортові параметри транспорту:

Принцип роботи системи спостереження за транспортом

Детальніше...

GPSM - кращий моніторинг автомобілів

GPS GSM модуль супутникового стеження, що забезпечують безпеку автотранспорту, є найефективнішими серед великої кількості аналогічних за своїм призначенням пристроїв.

Моніторинг автомобілей GPSM

GPSM включає в себе декілька типів модулів визначення координат і передачі цієї інформації в режимі реального часу:

Детальніше...