Супутникова система стеження - інструмент, який вирішує задачу контролю транспортних засобів в режимі онлайн з використанням технологій супутникового (GPS) і стільникового (GSM) зв'язку. Використання сучасних засобів моніторингу дозволяє працювати ефективніше на ринку перевезень. Система стеження і онлайн навігації, забезпечує контроль поточного місця розташування, моніторинг бортових параметрів автомобіля (рівень палива, обороти двигуна, температура, пробіг, інше). Ця система є найефективнішим інструментом управління транспортом у світі. Керівники і власники транспортних компаній вже сьогодні можуть оцінити переваги її використання в області контролю і моніторингу транспортних засобів.

Супутникова система стеження

Позитивні результати від застосування системи супутникового стеження за транспортом від компанії Інтеллі.

Зниження витрат на логістику.

Ефективна робота з системою GPS- моніторингу за допомогою додатків для мобільного телефону і планшета

Значна економія коштів власника транспорту забезпечується за рахунок наступних змін в роботі компанії:

  • Завдяки системному підходу і сучасному програмному забезпеченню, диспетчери транспортної компанії можуть прораховувати і планувати маршрути набагато швидше. Детальні дані по кожному автомобілю дозволяють приймати рішення миттєво, без попередніх переговорів з водіями і уточнення деталей.
  • Використання ГЛОНАСС/GPS моніторингу транспорту унеможливлює здійснення водіями незапланованих рейсів, і відхід транспортного засобу від заданого маршруту, без дозволу диспетчера.
  • При установці датчиків рівня палива в автомобіль, компанія завжди матиме точну інформацію про кількість палива у баках техніки, а також реальну його витрату. Економія за рахунок зниження витрат на ПММ є дуже помітною, відразу після впровадження системи в роботу, іноді досягаючи 40%. Подібнв зміна у витратній частині на операційні витрати може миттєво збільшити прибуток компанії на 15-20%.
  • Водії автомобілів отримують оперативну інформацію про стан дороги на маршруті, і можуть своєчасно коригувати маршрут, щоб уникнути тривалих простоїв і скоротити час руху по маршруту.

Підвищення якості виконуваних послуг перевезення.

Поліпшення якості вантажоперевезень за допомогою системи GPS моніторингуСупутникова система стеження надає достовірну інформацію про знаходження вантажу в режимі онлайн і сприяє побудові довірчих стосунків між клієнтами і транспортною компанією. Отримуюючи точні дані про свої вантажі, замовник може легко вибудовувати власні плани і виконувати свої завдання набагато ефективніше.

Економія на витратах, що виникає при застосуванні системи ГЛОНАСС/GPS моніторинг і контроль транспорту, дозволяє зробити вашу цінову політику м'якшою і привабливішою для клієнтів. Це сприятиме припливу нових вантажовласників і створенню позитивного іміджу компанії.

Бездоганне дотримання термінів доставки.

У більшості випадків саме цей чинник, а не вартість перевезення, визначає, - чи залишиться ваш клієнт з вами або перейде до ваших конкурентів. Контроль над транспортними засобами дозволить вам виконати свої зобов'язання навіть в найскладніших ситуаціях. У разі поломки або інших непередбачених обставин, диспетчери компанії оперативно можуть притягнути до перевезення інші авто, збудувавши маршрути і графіки руху, відповідно до нових завдань.

Використання в роботі системи GPS моніторинг і контроль транспорту - це крок в майбутнє і вашу конкурентну перевагу на ринку послуг перевезення вантажів.