контроль палива за допомогою системи GPSКонтроль палива розпочинається з установки супутникового GPS-терміналу GPSM. Цей пристрій, який визначає свої точні координати по супутнику (GPS), збирає дані з усіх підключених до нього датчиків (датчик палива, запалення, обороти двигуна та інше). Після того, як дані з усіх бортових пристроїв зібрані, вони тут же передаються на сервер через мобільний зв'язок (gprs-інтернет) в режимі он-лайн. Якщо мобільного зв'язку немає (немає мобільної мережі), дані зберігаються в пам'ять і передаються як тільки з'явиться мобільний зв'язок.

 

Точність визначення координат може досягати 1-3 метрів в умовах прямої видимості неба і відсутності перешкод і до 10 метрів в звичайних умовах.

Для контролю палива можна підключити наступні датчики:

Штатний датчик рівня палива - забезпечує просте підключення, що не вимагає установки додаткового обладнання. Точність виміру штатного датчика складає 10-15% в середньому) для вітчизняних автомобілів та іномарок старше 5 років і 6-9% для нових іномарок.

Крім того, дані про рівень палива і про витрату палива за період можна отримати підключившись до бортового комп'ютера. Ці дані зчитуються з бортового комп'ютера. Дані про рівень палива з бортового комп'ютера мають мертву зону в розмірі до 20% при повному заповненні бака. Погрішність рівня палива складає до 10%, точність даних витрати палива (близько 5-10% в середньому).

Встановлення високоточного датчика рівня палива Pro Sensor забезпечує найвищу точність вимірів і контролю. Це врізний датчик, який монтується безпосередньо у бак автомобіля. Точність датчика складає до 1% в діапазоні температур від -55 до 80 С. Погрішність вказується від загального об'єму паливного бака. Ємнісний датчик встановлюється в кожен бак автомобіля.

Набір отриманих даних передається на сервера (як раніше було сказано, дистанційно, через мобільний зв'язок), де ці дані обробляються, заносяться у базу даних і аналізуються. Користувач дістає доступ через веб-інтерфейс (застарілий варіант - через додатково встановлювану програму), з будь-якої точки світу, у будь-який час. Система GPS-моніторингу дозволяє бачити усі об'єкти в реальному часі, їх поточне місце розташування, напрям руху, швидкість, рівень палива, або тривалість стоянки. Виходячи з цих даних, можна формувати звіти за будь-який вибраний період часу. До найпопулярніших звітів відносяться дані: кілометраж, маршрути, стоянки, зупинки, заправки і зливи пального; відвідування відмічених на карті об'єктів та інше.

контроль палива за допомогою системи GPS

Приклад 1.

контроль палива за допомогою системи GPS

Приклад 2.

контроль палива за допомогою системи GPS

Приклад 3.

контроль палива за допомогою системи GPS

Приклад 4.

контроль палива за допомогою системи GPS

Приклад 5.

контроль палива за допомогою системи GPS

Приклад 6.

Результатом впровадження нашої системи стає значна економія витрат на утримання автопарку, у тому числі контроль зливів пального і заправок, контроль нецільового використання техніки, інше. В середньому, економічний ефект полягає в економії бюджету автопарку на 20-35% в місяць.